nuffnang

5/03/2013

Hati Salju Mimi

 
السَّلاَمُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرَكَاتُهُ
 بِسْمِ-اللهِ-الرَّحْمنِ-الرَّحِيم

Mimi tak tau kenapa, mimi solat magrib td hati mimi rasa sedih dan sayu je masa sujud yang terakhir. Mimi bagi salam macam salam yg terakhir je. 
Masa mimi berdoa, xmampu nak habiskan doa, air mata tiba2 mengalir masa baca doa untuk ibu bapa. habis doa, menitis air mata, rasa tenag kat hati.
Apa lagi petunjuk yang Allah nak bagi. Apa lagi agaknya perkara buruk yang akan berlaku. Allah xnak mimi leka & alpa, Mimi mesti bersedia dengan apa yang akan berlaku lepas ni.

Ya Allah, permudahkanlah urusan kami semua.
Sesungguhnya setiap apa yang kami lakukan kami niatkan hanya keranamu Ya Allah.
 Aaminn..


p/s : gamba xde kaitan :)

No comments:

Post a Comment