nuffnang

3/25/2013

tabah kn HATI


السَّلاَمُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرَكَاتُهُ 
بسم الله الرحمن الرحيم
nak balik kolej dh, nak mnghadapi exam.
my syg dok umah diam2 k, t mimi blik mimi pcit2 ye.
doa kn yg tbaik tok mimi tw.
mimi hrap tok sem ni lbih baik dri sem sblom ni.
nnek msok hosptal :(
smoge nnek baik2 je.
rndu ngn snyuman n gurauan nnek :(
mimi dh xde nnek lain tngal Emah bt Hapas je.
xmngharap bnyk, smoge nnek bleh seda n tsyum je :)
rindu dia....
luahan hati yg x sberape :p

4 comments:

  1. semoga nenek mimi cepat sembuh dan study smart...take care ok?

    ReplyDelete
  2. thnks miss.
    inn sya Allah smua nye slmat, n take care too :)

    ReplyDelete
  3. Salam kenal.....singgah follow sini balik.....

    selamat maju jaya.....

    ReplyDelete