nuffnang

1/26/2013

kelaBU

Assalamualaikum. Ape yg mimi nk madahkn mlm ni eak. hidop mcm biase je, smua nye ok je. alhamdullilah. tngok gmba ats ni. fst korang tngok gmba ni korang tngok muka ke baju? lpas mimi ckp cm 2 msti korang tngok gmba nye smule kn..? hehheh. xtw la sjak bile suka pkai baju same ngn org lain. tp klau pkai bju sme ngn org yg x knal bengang la pulak. hahhah. mungkin ni smua penangan cinta kot. yela org bcinta smua nk sama, baju sama ksot same smua klu blh nk same kn. baju same ni blh tarik prhatian org sbena nye. tp 2 bkn tjuan utama. tp mmg suka nk bli baju same. kita dri kcik pon ibu kita dh ddik mcm 2, baju raye sedondon ngn adk2. klau ank pmpuan or llki msti nk same kn bju nye. so tjuan utame bukan lah sbap nk tarik phatian, tp mmg dh terbiasa baju sama sjak kcik lg. tp xnk la dri ats smpai bwak nk same, memadailah bju je same. klu dpt pkai baju yg sme ngn org yg kite syg, org msti ckp 'sweet r korang bju same' hahhaa. baju same tp xkn bsame slame nye nk wt pe. klau lah baju same blh wt jdoh kita smpai ke akhir hyat xpe gak. jdoh ptmuan 2 smua kn di tngan Allah. mimi trime smua kntuan takdir. sbap mimi tw, stiap ape yg kita buat or dpat, akan ade yg sbalik nye yg akn Allah kurniakan, mcm ganjaran la. wlau ape pon mimi ttap bsyukur dgn khdupan mimi skrang, mimi ade ibu ayh, kluarga, kwan2, org yg syg kn mimi, n rmai lg lah. mimi tw rmai yg syg kn mimi. hehhehhe. syg awk2 smua.

No comments:

Post a Comment