nuffnang

2/18/2012

knape eak ade bnde ni..



Assalamualaikum bby blog, mis u so mush la dear. Hari ini mimi buat entry tah ape2 la. knape la ade bnde ni kan, sngt mnghampe kn. Ni smua knangan yang mngarot lah mmg x msok akal pnye. pic yg ptame 2 time indah la kte org blh wat bgurau. hhumm tah ape2, mngarot smua 2. pic yg ke 2 lak dah mula la nk bpcah belah, angkara mimi. mimi dh ade org syg an xkn la nk bjejak ksih ngn die plak an, blh jln r. pic yg 3 ha pling jht la an. smua bnde nk slah kn mimi. dh tngu org lame org dh trime die pas 2 wat hal n last nk slh kn org. ppuuiii!!! smpi skrng pn nk slh kn org lg an, g r cite kt smua org 2 smua mmg slh sye!! dh xde ruang hti lg pn dh xde hti pn sbap hti dh kne amek ngn bby sye. bbwweekk!!!!!

No comments:

Post a Comment