nuffnang

1/01/2012

TAHUN BALU HAAA.. (bunyi cina ckt)


Assalamualaikum bby blog, Mimi hrap blom tlmbat lg tok wish new years ea. HAPPY NEW YEARS U ALL!!!! Smngat ni mnjret smpai jiran sblah pn dnga tw, heheh..
Kalu taon bru je org msti akn tnye wish azam bru ape kn, hhuumm boring tiap2 taon nk kne psang azam. Bg Mimi azam 2 dh mcm jnji tok dri sndri, JANJI!. Ape hkum klu x mnepati jnji? Dsbap kn 2 la Mimi xpnh pn psang azam, org lin sbok la nk bazam2.
Ape yg Mimi blh ckp jst nk ari esok lbih bik dri ni n ape yg Mimi wat ade hsil nye tok mse akn dtg. 2 je yg mimi nk tiap2 hri. Tp xtw knape taon ni ade feeling yg agak hepy ckt psal ttuuuuuuu. Nk tungu n lihat je ape yg akn jd, nk tngu org2 mlaksane kn jnji spti yg tlah mrka pkata kn. hehehhe.
U will make me spries soon? hhaaaaa.
lve u world, u make me crzy :)

No comments:

Post a Comment