nuffnang

8/24/2011

aPe mAkNe NyE?


Assalamualaikum. Ni dah Ramdhan yg ke 25, rase kjap sgt bpose taon ni. Mimi makin bosan la kat sini, i mean asrma ni.
Mimi nak mluahkn prsaan sdih ni. 21/8 die hilang fon. Mimi ade msg die tnghari tp die xbls pas 2 dpt tau fon die elang ptg 2. u all dpt x p.k kn ape? nampak sgt la die 2 saje je kn. die kate die ade call mimi tp line xde la, die call mimi pas 2 waiting la. ok mimi bleh trime lg alsan 2, tp smpai skrang xde kana lngsong pn dri die. Ni dh 25/8 bsmaan 4 ari dh x kontek mimi. Mimi nk tw ape mkne die wat cm ni? jst bg tw kat fb je dh ckop ke?
Dlu yana ngan era slalu nk jdoh2 kn kite kn, klau bleh sye trime awk lbih awl tp skrang lin lak jd nye. Yana klau bleh sye cpt2 ptos ngan awk sbap die xnk sye sdih. awk tngok la ape jd ni. era pulak dh angin2 ngan sye, sye bkn yg tbaik la kn. ape ksudahan yg awk nk bg kat sye ni? sye tw sye trime awk ngan tpakse, klau ye pn blas la dgn care lain.
Sye mntak maf kat awk ea klau sye ade wt slah ngan awk. sye mntak maf klau bnde ni smua bpunce dri sye sndri. sye akn bg awk lg 1 pluang, tlong hrgai. slmat hri raye awk.

2 comments:

  1. xper...dh nak raya dah....nnti dia call lah...jgn cedih2 taw...:)

    ReplyDelete
  2. hhuummm thnks coment.
    sdih la, sape la yg xsdih dperlaku kn sdemikian an.
    tngu la ni call dri die. :(

    ReplyDelete