nuffnang

9/17/2010

HARI RAYA

SALAM

1) "SELAMAT HARI RAYA KEPADA SEMUA TERUTAMA SEKALI KELUARGA, SANAK SAUDARA, KAWAN-KAWAN, CIKGU-CIKGU DAN SEMUA KENALAN FACEBOOK MAHUPUN BLOG. AMPUN DAN MAAF DIPINTA SEKIRANYA SELAMA PERKENALAN ATAU PUN PERGAULAN ADE YANG MENYENTUH PERASAAN KALIAN. HARAP RAYA PADA TAHUN INI DAPAT MEMBERIKAN RAHMAT ATAS KEAMPUNAN YANG DIPOHON. HALALKAN SEGALA MAKAN DAN MINUM SAMA ADA YANG NAMPAK ATAU PUN TIDAK".

2) "DISINI JUGA MIMI INGIN MEMOHON AMPUN DAN MAAF KEPADA SEMUA. HA YANG NI UNTUK MENGHADAPI SPM TAHUN NI. KEPADA CIKGU-CIKGU, DIHARAPKAN DOSA KU DIAMPUNKAN, :( HHUUMMM. DIHARAP APA YANG TELAH CIKGU SEMUA AJAR PADA KITA SEMUA DIHALALKAN. KAMI SEMUA SANGAT MENGHARAP DOA DARIPADA KALIAN. BEGITU JUGA KEPADA IBU & AYAH, ANAK-ANAK MU SEMUA SANGAT MENGHARAPKAN DOA DARIPADA KALIAN".

3) "KEPADA KAWAN-KAWAN MIMI SEMUA, MIMI NAK MENTAK MAAF SANGAT-SANGAT SEKIRANYA MIMI ADA BUAT SALAH & SILAP. SEKALI KENAL MIMI TAK AKAN PERNAH BUANG, CUMA MALAS JE NAK MELAYAN. SEGALA GURAU SENDA YANG TAK KENA TU DIHARAP DIMAAFKAN. TAK BEST LA GADUH-GADUH NI, TAK MESRA GITU. SEMOGA KITA SEMUA BERJAYA OK".

4) "MIMI SAYANG SEMUA. TAK PERNAH LUPA SEMUA TAPI SENGAJA MALAS NAK INGAT JE. KEPADA KAWAN2, PAKCIK MAKCIK & SEMUA LA, DOAKAN KEJAYAAN MIMI & KAWAN MIMI JUGA YE. TAHUN YANG MERUPAKAN PENENTUAN BAGI HIDUP MIMI. GOOD LUCK MIMI!".

2 comments: